icon-news

Industriada 2021

Wydarzenia | 31.08.2021

Koncert muzyki filmowej, maszynowy spektakl teatralny, pokazy, warsztaty naukowe i artystyczne oraz podziemne rejsy łodziami. Zapraszamy do udziału w największym w Polsce festiwalu dziedzictwa przemysłowego, czyli INDUSTRIADZIE. XII edycja imprezy rusza już 11 września. Zobaczcie co będzie się u nas działo.

Czytaj więcej

Podziemny rafting | NOWOŚĆ

Wydarzenia | 12.07.2021

Do tej pory oferowała podziemne rejsy łodziami i morsowanie, teraz Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw turystom, którzy szukają nieco mocniejszych wrażeń. W najbliższy weekend obiekt będzie można przepłynąć samodzielnie przy pomocy ultralekkich i niezwykle wytrzymałych pontonów zwanych pacraftami. To pierwsza tego typu oferta na świecie.

Czytaj więcej

Industriada 2020 w Sztolni Czarnego Pstrąga

Wydarzenia | 17.09.2020

Już 26 września na terenie Sztolni Czarnego Pstrąga odbędzie INDUSTRIADA – największy w Polsce festiwal promujący dziedzictwo przemysłowe. Zapoznaj się z naszym bogatym programem i weź udział w licznych wydarzeniach, zarówno podziemnych jak i tych organizowanych na powierzchni

Czytaj więcej

Silver Concerto – niezwykły koncert industrialny

Wydarzenia | 25.10.2019

Zapraszamy wszystkich 15 listopada do Filharmonii Śląskiej na niezwykły koncert inaugurujący VII Międzynarodowych Dni Henryka Mikołaja Góreckiego ReGeneracje. Jednym z punktów bogatego programu, będzie koncert industrialny Silver Concerto Adama Wesołoweskiego na na klawesyn, orkiestrę smyczkową i multimedia wykorzystujące dźwięki i obrazy Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga – obiektów światowego dziedzictwa UNESCO

Czytaj więcej

INDUSTRIADA 2018: PEŁNA MOC 9.06

Wydarzenia | 20.05.2018

Odwiedź jedyną w Polsce sztolnię wpisaną na Listę światowego dziedzictwa UNESCO i pokonaj łodziami jej podziemny 600-metrowy odcinek. W dniu INDUSTRIADY obowiązuje bilet ulgowy dla wszystkich zwiedzających.

Czytaj więcej

Srebrna Godzina – oferta bez limitu

Wydarzenia | 17.01.2018

Chcesz odbyć jedyny w swoim rodzaju podziemny rejs łodziami nie martwiąc się czy uzbiera się odpowiednia grupa osób? Skorzystaj ze “SREBRNEJ GODZINY”, dzięki której polska Wenecja otworzy podwoje bez jakiegokolwiek limitu osobowego.

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem