icon-news

Podziemna Wenecja dostępna online

Aktualności 06.04.2019

Jedziesz z daleka, zależy ci na czasie lub chciałbyś uniknąć stania w długiej kolejce do kasy? Tylko bilet zakupiony w systemie internetowym sprosta tym oczekiwaniom. Dlatego specjalnie dla was uruchomiliśmy możliwość zakupu biletu online. To dziecinnie proste.

Z dniem 5 kwietnia 2019 r. ruszyła internetowa sprzedaż biletów do Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, która od lipca 2017 r. widnieje na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Wcześniej zarządzające sztolnią Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej  uruchomiło taki sam system dla swojego drugiego obiektu – Zabytkowej Kopalni Srebra, także miejsca o randze światowej. W ten sposób korzystając z jednego systemu można nabyć bilety do obydwu obiektów, co znacznie ułatwi obsługę zwiedzających.

Aby kupić bilet należy kliknąć na odpowiedni przycisk znajdujący się na samej górze strony

Zostaniemy wówczas odesłani do takiej jak poniżej strony sprzedażowej bilety.kopalniasrebra.pl. Następnie klikamy na obiekt, który zamierzamy odwiedzić, wybieramy termin i godzinę zwiedzania, wpisujemy niezbędne dane, przechodzimy do systemu płatności i po kilku minutach odbieramy bilet na naszej skrzynce mailowej. Należy go wydrukować i okazać przed zwiedzaniem przewodnikowi. Przy okazji eksploracji systemu, warto zajrzeć również do naszego e-sklepu

Odwiedzając Sztolnię Czarnego Pstrąga, która z uwagi na rolę jaką pełniła w historii, jest uważana za arcydzieło podziemnej hydrotechniki, należy kierować na parking przy ul. Repeckiej. Z tego miejsca dostajemy się w przeciągu 15 min spacerem do szybu Sylwester, gdzie znajduje się baza przewodnicka.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem