Sztolnia w kwietniu i maju
icon-news

Sztolnia w kwietniu i maju

Aktualności 30.03.2018

Z dniem 1 kwietnia zmieniają się godziny otwarcia Sztolni Czarnego Pstrąga dla turystów indywidualnych. Sprawdź kiedy będziesz mógł zwiedzić najdłuższą w Polsce podziemną trasę turystyczną, którą pokonuje się łodziami.

Przez cały kwiecień i maj Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach będzie dostępna dla turystów indywidualnych w soboty, niedziele, a także w święta. Najdłuższa w Polsce trasa podziemna, którą turyści pokonują łodziami będzie otwarta od 10.00 do 16.00.

W dni powszednie obiekt będzie przez najbliższe dwa miesiące dostępny tylko dla grup zorganizowanych, które zarezerwują wcześniej zwiedzanie w Biurze Obsługi Ruchu Turystycznego (rezerwacje@sztolniapstraga.pl lub 32 285 49 96). Godziny zwiedzania ustalane są indywidualnie podczas rezerwacji telefonicznej.

Istnieje możliwość dołączania turystów indywidualnych do grup zorganizowanych, ale po wcześniejszym kontakcie z Biurem Obsługi Ruchu Turystycznego.

Kolejna zmiana godzin otwarcia obiektu nastąpi od czerwca. Wówczas Sztolnia będzie czynna codziennie od 10.00 do 17.00 (od poniedziałku do niedzieli)

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem