icon-news

Nowa oferta biletowa w Sztolni

Aktualności 02.01.2018

Bilet rodzinny, grupowy, a także zniżki dla seniorów. To tylko niektóre zmiany jakie wprowadziła od nowego roku Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach.

Nowa oferta biletowa jednej z dwóch tarnogórskich tras podziemnych, wpisanych w lipcu 2017 r. na Listę światowego dziedzictwa UNESCO, zaczęła obowiązywać 2 stycznia. Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, które zarządza Sztolnią nie tylko uprościło warianty cenowe zwiedzania, ale wprowadziło także zniżki.

Nowością jest bilet ulgowy dla seniorów powyżej 65. roku życia oraz bilet rodzinny (2+1). Można także wykupić bilet grupowy, który obowiązuje po wcześniejszej rezerwacji w Biurze Obsługi Ruchu Turystycznego.

Od nowego roku zmieniły się także niektóre elementy organizacyjne takie jak minimalna liczba zwiedzających w grupie. W Sztolni wynosi ona 6 osób i obowiązuje od kwietnia do października. Bez limitu można z kolei zwiedzić obiekt od listopada do marca. Ustalono także minimalny wiek zwiedzania Sztolni, wynosi on 4 lata.

Kolejną nowością jest tak zwana “Srebrna Godzina”, czyli zwiedzanie bez jakiegokolwiek limitu osobowego. Oferta ta jest dostępna od stycznia do marca. Obowiązuje ona w weekendy o 13.00 i 14.00.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem